Antalya Miras Hukuku Avukatı

vioft2nnt8|2000BDFC6638|yunusbirbilen|tbl_sayfa|metin|0xfdff1871020000002b04000001000200

Antalya Miras Hukuku Avukatı

Antalya Miras Hukuku avukatı, miras hukukunun içerdiği yasal düzenlemeler, bu hususta hukuki bilgi, deneyim ve tecrübesi ile çalışmalar yapan, miras hukuku ile ilgili genel ve dosya özelinde değerlendirmeleriyle tüm detaylar hakkında sizi bilgilendiren ve sonuca hızlı, sorunsuz ulaşmanızı sağlayan Birbilen Hukuk Bürosu, Antalya ve tüm Türkiye’de danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Türk Medeni Kanununda miras hukuku düzenlemesi, ölüm (vefat) veya Gaipliği(Gaiplik nedir?Gaiplik karar süresi için tıklayınız) kararlaştırılmış kişinin mal varlığının mirasçıları arasında paylaşılmasını düzenler. Bu bağlamda miras işlemleri ile ilgili çalışmaları bulunan deneyimli bir miras avukatından danışmanlık alınması, miras paylaşımı ve gerekli evrakların hazırlanması sürecinin hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Antalya merkezli bir hukuk bürosu olan Birbilen Hukuk Bürosu, miras hukuku konusunda uzun yıllar sonucunda edindiği bilgi, deneyim ve tecrübesiyle; vasiyet ve miras sözleşmelerinin düzenlenmesi, mirasın reddi, mirasçı atama sözleşmesi, veraset ve intikal işlemlerinin takibi, tereke tespiti, tasarrufların iptali, ecri misil, mirasın vakıfa devri veya vakıf kurulması, veraset ilamı, mal kaçırma gibi davaların takibi ve icrasıyla ilgili danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekte, edinilmiş tecrübesiyle en hızlı ve etkili sonuca ulaşılmasında hukuki anlamda yardımcı olmaktadır.

Antalya Miras hukuku avukatı olarak, miras hukuku alanında;

. Veraset ilamı

Vasiyetname düzenlenmesi

Mirasçı atama sözleşmesi

Muris muvazaası

Tereke tespiti

Reddi miras

Mirasçılıktan çıkarma

Tasarrufların iptali

Ecri Misil davaları

Mirasın devri

Mal kaçırma davaları

Ölünceye kadar bakım sözleşmesi

gibi Miras hukuku alanındaki tüm hukuki işlemler ve sorunların çözümü noktasında danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

İletişim sayfamızdan bizi arayabilir, mail atabilir, Avukata Sor bölümüne yazabilir veya direk Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Hemen Sor