TÜRKİYE AVUKAT/TÜRKİYE HUKUKİ DESTEK

vioft2nnt8|2000BDFC6638|yunusbirbilen|tbl_sayfa|metin|0xfdff916500000000f300000001000700

Türkiye Avukat olarak; Antalya'da bulunan Birbilen Hukuk Bürosu, Türkiye'nin tüm illerinde yurtiçi ve yurtdışında yaşayan şahıs ve şirketlere avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Özellikle gurbetçi olarak adlandırılan yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız uzun süre ülke dışında yaşaması sebebiyle haklı olarak Türkiye'deki resmi prosedür ile ilgili bilgi eksikliği yaşamaktadır. Bu sebeple genel olarak banka işlemlerinde, tapu alım- satım işlemlerinde, Türkiye'de bulunan ev veya işyerlerinin kiralama işlemlerinde veya herhangi bir resmi kurumda takip edilecek işlemlerde sorunlar yaşanmaktadır. Hatta maalesef bazı kötüniyetli kişilerin gurbetçi vatandaşlarımızın bu bilgi eksikliğinden faydalanarak kandırdıkları ve dolandırdıklarına, bu nedenle ciddi mağduriyetler yaşandığına da çokça şahit olunmaktadır. Ayrıca yine Türkiye'de yaşayan bir vatandaşımızın birkaç saatte halledebileceği basit bir işlem için yurtdışında yaşayan bir vatandaşımızın sırf bu iş için Türkiye'ye gelmek zorunda kaldığı, iş yerinden izin almak ve ciddi şekilde zaman ayırmak bir yana sadece gidiş-geliş masraflarının bile çok ciddi külfet oluşturduğu bilinmektedir. Dolayısıyla hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetine yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın, Türkiye'de yaşayan şahıs ve şirketlerden çok daha fazla ihtiyacı bulunmaktadır. Birbilen Avukatlık Bürosu olarak Antalya'da bulunan ofisimizde Türkiye'nin tüm illerinde yurtiçi ve yurtdışında yaşayan şahıs ve şirketlere avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Türkiye avukatlık hizmetleri olarak

• Tanıma Tenfiz davaları

• Miras Hukuku davaları ( Veraset, vasiyetname düzenlenmesi, tereke tespiti, reddi miras, mirasçılıktan çıkarma, Ecrimisil, Mirastan mal kaçırma, vb)

• Boşanma Davaları (Velayet, Nafaka, ziynet eşyası, evlilik sözleşmesi, tanıma tenfiz, maddi tazminat, manevi tazminat, vb)

• Gayrimenkul Hukuku davaları (kira sözleşmesi, tapu işlemleri, kat mülkiyeti, tapu iptal, tescil, izale-i şuyu, istihkak, tahliye davaları vb)

İcra Davaları

Tazminat Davaları

Ticaret ve İş hukuku Davaları 

.. gibi hukuk alanında tüm konu ve sorunlarda hukuki destek, danışmanlık ve Avukatlık hizmeti vermekteyiz.

TÜRKİYE AVUKAT VE HUKUKİ DANIŞMA İÇİN BİZE ULAŞIN

Antalya'da çalışmalarına devam eden Birbilen Avukatlık Bürosu, yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızaTürkiye'nin her yerinde avukatlık ve hukuki danışma hizmeti vermektedir.Bu konuda Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık Hizmetlerimiz hakkında bilgi için +90 242 2441047 numaralı telefondan veya Whatsapp uygulaması üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz.  Ayrıca web sitesi üzerinden ''avukata sor'' kısmından sorularınızı yazabilir, [email protected] - [email protected]  e posta adreslerimiz ve bilgi formlarımız üzerinden görüş isteyebilirsiniz.


Davanın Görüldüğü Şehirde Mi Avukat Tutmalıyım?


Hizmet Verdiğimiz Alanlar


Size Güvenebilir Miyim?


Davamı Uzaktan Takip Edebilir Miyim?


Vekaletname İçin Türkiye'ye Gelmem Gerekiyor mu?


Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Şimdi Ara
Hemen Sor