Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Avukat Yunus BİRBİLEN tarafından 2008 yılında kurulan BİRBİLEN AVUKATLIK BÜROSU bu tarihten itibaren Tahılpazarı Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, Emel İşhanı, No:15 Daire 12 Muratpaşa/ANTALYA Adresinde faaliyetine devam etmektedir. Müvekkilleri ile güvene dayalı ve uzun süreli iş ortaklıkları kurmayı ana hedefi olarak benimseyen ve Antalya’da bulunan Hukuk Büromuzda Yaklaşık 12 yıldan bu yana yerli/yabancı şahıs ve şirketlere Türkiye’nin her yerinde hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunulmaktadır. Bu kapsamda Birbilen Avukatlık Bürosu, genel olarak şahıs/ şirket müvekkillerinin hedef ve talepleri doğrultusunda mahkeme dışı uyuşmazlıkların müzakere süreçlerinin takibi ile sulh yoluyla yahut arabuluculuk aşamasında çözümlenmesi, şirketlerin hukuki altyapı-inceleme çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve takibi, sözleşme, ihtarname vb. dökümanların hazırlanması, şahısların veya şirketlerin resmi kurumlar ve Mahkemeler nezdinde temsili, davaların açılması ve/veya açılmış olan davaların takibi, her türlü hak ve alacağın tahsili için İcra takibi açılması ve infazı konularında hizmet vermektedir. 

İlk ve orta öğrenimini Antalya’da, üniversite eğitimini de Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 2007 yılında tamamlayan Avukat Yunus BİRBİLEN, 2008 yılı itibariyle Antalya barosuna kayıtlı olarak serbest avukatlık görevine başlamıştır. 12 yıldır müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerini sürdüren Avukat Yunus BİRBİLEN, sürekli olarak değişen ve gelişen avukatlık mesleğinin gereği olarak bu süreç içerisinde birçok alanda meslek içi eğitim seminerlerine katılmış ve "Ceza Muhakemesi Kanunu Eğitimi", Aile Hukuku/Kadın Hakları Eğitimi", Kadına Yönelik Ayrımcılığın ve  Şiddetin Önlenmesi- Adli Yardım Esasları ve Uygulaması", "Hukuk Uyuşmazlıklarında Temel Arabuluculuk Eğitimi" gibi çeşitli alanlarda Sertifika ve Katılım belgesi almaya hak kazanmıştır.

Birbilen Avukatlık Bürosunun kurucusu olan Avukat Yunus BİRBİLEN ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Davaları, İş Kazası Davaları, trafik Kazası davaları, İşçi alacağı Davaları, Boşanma Davaları, Tanıma ve Tenfiz Davaları gibi davalarda Hukuki Danışmanlık&Avukatlık Hizmetini icra etmekte olup, bununla beraber yine ağırlıklı olarak üstlendiği  iş kazasından kaynaklanan maddi manevi tazminat davaları, Trafik kazasına dayalı maddi-manevi tazminat davaları ve işçi alacaklarına ilişkin davalara katkı sağlaması, dava öncesi ve dava safahatında daha sağlıklı sonuç almak amacıyla "Bilirkişilik Temel Eğitimi", "İş Mevzuatından Kaynaklı Nitelikli Hesaplamalar Alanında Bilirkişilik Eğitimi", "Aktüerya İş Göremezlik/Destekten Yoksun Kalma Bilirkişilik Eğitimi"  alanlarında  Bilirkişilik eğitimlerini de başarıyla tamamlayarak Sertifika ve Katılım belgeleri almaya hak kazanmıştır.

Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir,............... .numaralı telefon veya whatsapp uygulaması üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz.  Ayrıca ...................... ........................ Adreslerinden bilgi alabilir, e posta adreslerimiz üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz.

Şimdi Ara
Hemen Sor