İŞ KAZASI AVUKATI

Ülkemizde alınan tüm önlemlere rağmen maalesef hala pek çok iş kazasının gerçekleşmektedir. Meydana gelen iş kazası çoğu zaman işçinin ölümü, yaralanması, sakat kalması gibi oldukça üzücü durumlar ortaya çıkmakta olup, bununla beraber mağdur olan işçilerin yahut vefat eden işçinin desteği/yakınlarının tazminat hakları doğmaktadır. Bu noktada Antalya’da bulunan Birbilen Avukatlık Bürosu, iş kazasından kaynaklanan ceza davalarının takibi, iş kazası sebebiyle açılacak maddi-manevi tazminat davaları... vs.   tüm hukuki uyuşmazlıkların çözümü ve davaların takibi ile ilgili, gerek bu alandaki tecrübesi, gerekse söz konusu davalarda tazminat ve alacak hesaplamalarına dair alınan Bilirkişilik eğitimleri ile  Antalya İş Kazası Avukatı olarak, iş kazasına maruz kalan işçilere profesyonel anlamda hukuki destek vermektedir.

 

Antalya en iyi iş kazası avukatı:

Antalya'nın en iyi iş kazası avukatı, Antalya'nın en iyi işçi avukatı gibi tabirler halk arasında sıkça telaffuz edilip, bu hususta arama motorlarında sıklıkla arama yapılsa da, aslında bu tabir yanlıştır. Zira hangi avukatın en iyi işçi avukatı olup olmadığı yönünde bir kıstas bulunmamakla birlikte bu konuda objektif bir ölçüm de yapılamaz. Sizin için en iyi iş kazası avukatı, bu hususta hukuki bilgi ve tecrübesine en çok güvendiğiniz ve en rahat çalışabileceğiniz avukattır.

İş kazasına ilişkin aklınıza takılan tüm konularda Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için 0242 244 10 47 - 0532 600 57 86 numaraları üzerinden yahut [email protected] ve [email protected] adresleri üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz. 


İş Kazası Kabul Edilen Haller Nelerdir?


İş Kazası Sonrasında Maddi Tazminat Davası açılabilir mi?


İş Kazası Sonrasında Manevi Tazminat Davası açılır mı ?


İş Kazası sebebiyle hak kazanılan Manevi tazminat miktarı nedir ?


İş Kazası Davalarında Yetkili Mahkeme Hangisi?


İş kazasına dayalı tazminat davalarında zamanaşımı süresi ne kadardır?


İş Kazasına ilişkin tazminat davaları ne kadar sürer?


İş kazası Tazminat davası ücreti ne kadardır?


İş Kazası Tespiti Davası Nedir?


İş Kazası Davalarında Avukatın Önemi


En İyi İş Kazası Avukatı

Şimdi Ara
Hemen Sor